Chcete si o Vánocích
bez obav dopřát cukroví
a přesto nepřibrat?

MŮŽETE. Ukážeme vám jednoduché, chutné a zdravé recepty, které uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky. A taky všechny, kteří nemohou lepek, laktózu a cukr.

Nevzdávejte se cukroví. Vyzkoušejte tradiční varianty v novém, zdravějším provedení.

>>> Klikněte na tlačítko a začněte ještě dnes <<<

BEZ CUKROVÍ NEJSOU PRAVÉ VÁNOCE!

K tradičním českým Vánocům cukroví NEODMYSLITELNĚ PATŘÍ. Bez debat.
Stejně jako krásně nazdobený stromek, zpívání koled a byt prostoupený vůní purpury. Rozdávání dárečků všem, které máme rádi, věštění budoucnosti z odlitků olova a smažený kapr k štedrovečerní večeři.

Jenže vysvětlujte tohle vánoční hodování váze, která vám na začátku roku nekompromisně napočítá několik kil navíc, i když jste se snažili hlídat.
Útěchou vám může být, že v tomhle boji nejste sami.

A to není to jediné, co vás ohledně cukroví rok co rok trápí...

CO KDYBYSTE UŽ NEMUSELI ŘEŠIT:

  • JAK SI DOSYTOSTI DOPŘÁT VÁNOČNÍ CUKROVÍ A PŘESTO NEHŘEŠIT (A NEPŘIBRAT)?
  • CO DOBRÉHO NABÍDNOUT RODINĚ A PŘÁTELŮM S INTOLERANCÍ NA LEPEK A LAKTÓZU?
  • ČÍM BEZ OBAV POHOSTIT TY, KTEŘÍ VYZNÁVAJÍ ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ STYL?
  • JAK SI ZJEDNODUŠIT PRÁCI A NESTRÁVIT PŘEDVÁNOČNÍ OBDOBÍ HLAVNĚ U SPORÁKU?
  • JAK PŘEKVAPIT NÁVŠTĚVY A VYHNOUT SE ODMÍTAVÉMU "Ne, díky. Máme toho doma mraky!"

PŘIPRAVTE SLADKÉ A PŘESTO ZDRAVÉ CUKROVÍ

Naučíme vás, jak si jednoduše, bez složitých příprav a nekonečných hodin v kuchyni vyrobit opravdu dobré zdravé cukroví vzhledem k nerozeznání od tradičního, ve kterém nebude ani zrníčko cukru.

Nebudete potřebovat ani mouku, vejce, natož máslo, a přesto (nebo právě proto?) vytvoříte voňavé a slaďoučké dobroty, po kterých se z talířů jen zapráší. Rozhodně nezbyde!

Zabodujte letos svým novým vánočním cukrovím

CO VÁM VZKAZUJÍ ÚČASTNÍCI NAŠICH KURZŮ?

Vaše kurzy nevaření jsou úžasné, inspirativní a nabité pozitivní energií. Věříme, že i tato kuchařka inspiruje mnoho dalších lidí, kterým záleží na tom, co jedí, a kteří si uvědomují, že zdraví začíná jídlem!“
Petra a Stanislav PetříčkovibistRAWveg.cz
„Jako modelka se zajímám o zdravé stravování a živá strava je pro mě přínosná a inspirující. Na kurzu s Vařit, či nevařit? mne překvapilo, jak to bylo všechno strašně dobrý 🙂 Určitě vyzkouším některý z receptů z této krásné knížky.“
Kateřina SokolováMiss ČR, zakladatelka fondu AutTalk.cz

A TAKHLE MŮŽE VYPADAT I VAŠE CUKROVÍ

Je bez cukru, mouky a mléčných výrobků, nepečené a přesto k nerozeznání od běžného. Dobré a zdravé.

PŘEKVAPTE NEODOLATELNÝM CUKROVÍM, KTERÉ:

jednoduše připravíte

z dostupných surovin

bez cukru a přesto sladké

bez lepku a mléčných výrobků

vhodné pro zdravý životní styl

Jmenuji se Martin Třešňák

a budu vaším průvodcem při objevování báječné chuti zdravého cukroví

V lednu 2012 jsme společně s rodiči přešli na živou stravu a začali se naplno věnovat zdravému stravování. Přirozeným vývojem z toho vznikl projekt Vařit či nevařit, kterým jsme chtěli šířit naše recepty a poskytovat inspiraci a motivaci ostatním. Pořádáme praktické kurzy, kterými prošlo přes tisíc lidí, a naše online video kuchařka má přes 600 000 zhlédnutí. V létě 2016 jsme vydali naší první kuchařku Vařit, či nevařit? a na podzim stejného roku první českou vánoční kuchařku živé stravy. Obě knihy už přesáhly náklad 10 000 kusů.

Naším mottem je otázka, protože odpověď chceme nechat na vás :) Zjistěte, co je pro vaše tělo nejlepší a díky změnám jídelníčku si zlepšete život jako takový...

Recepty Vařit, či nevařit? jsou rychlé, jednoduché a finančně nenákladné. Těm, co chtějí zařadit více ovoce a zeleniny do jídelníčku nebo vyzkoušet živou stravu, tak jednoznačně doporučuji jejich jednoduché, srozumitelné a krásně lidsky psané kuchařky živé stravy.“
Milan Tripeszdravaspizirna.cz
Právě jsem dojedla kešunézu ze sobotního kurzu a chci Vám moc poděkovat - je to nebe v hubě (omlouvám se za ten výraz, ale jinak to popsat neumím). Jediné, co se mi honilo hlavou, je věta: "A pak, že si vitariáni nejedí jako králové." Moc děkuji za příjemné sobotní dopoledne a inspiraci. Přístup a pohodovost celé rodiny mě velmi bavil. Ať se daří.
Blanka Brennováúčastnice kurzu
Chtěla bych se podělit o včerejší zážitek ze semináře Best of Vařit, či nevařit. Bylo to opravdu úžasné, skvělé, vynikající a chutné. Jsem skutečně moc ráda, že jsem se takové události mohla zúčastnit. Poděkování patří všem třem - Martinovi a jeho rodičům. Už se těším na Vánoční Rawdovánky."
Eva St. Žabčíkováúčastnice kurzu

CO VÁS V ONLINE KURZU ZDRAVÉ VÁNOCE ČEKÁ?

10 video receptů krok za krokem

Přestože jsou naše recepty jednoduché a jasné, vidět celý proces nevaření od začátku do konce, od přípravy až po finální servírování, je jistota, kterou s psaným receptem nemáte. V pohodlí domova a v čase, který se vám hodí, si můžete donekonečna přehrávat každé video.
Ideální i pro úplné začátečníky (nejen) živé stravy.

E-kuchařka Zdravé cukroví

Více než 80 receptů na sladké i slané dobroty na 128 stranách. Cukroví a štědrovečerní menu připravujete jen jednou za rok, ale mlsný jazýček nikdy nespí a může se ozvat kdykoliv během roku. A také že ozve 🙂 Buďte připraveni.
V naší kuchařce najdete dostatek vyzkoušených receptů na cukroví, krekry, chipsy, saláty, dezerty a sladká jídla, která se hodí nejen pro vánoční stůl a silvestrovskou párty, ale kdykoliv vás přepadne chuť na něco dobrého.

Odpovědi na nejčastější otázky

Když je něco nové, může se stát, že si nebudete vědět rady. A to my nechceme. Živá strava je jednoduchá a dává vám svobodu ve vaření i jídle a tak by to mělo i zůstat. Pomůžeme vám překonat počáteční obavy, poradíme s nákupem, posdílíme naše fígle a vyřešíme karamboly při nevaření ještě dřív, než vás napadnou...

+ PŘEKVAPENÍ

Něco navíc, protože věříme, že máte rádi dárky. Napadlo nás, že byste chtěli prožít už samotné přípravy na Vánoce ve větší pohodě a tak jsme vám chtěli pomoct a inspirovat vás, aby se to povedlo.
Už teď můžeme prozradit, že si tohle překvapení budete rozbalovat postupně - 11× až do Štědrého dne ;-) Ale víc už ani muk...

14 dní garance vrácení peněz

Nekupujete zajíce v pytli. Pokud dnes začnete s kurzem Zdravé Vánoce, prvních 14 dní máte na zkoušku. Pokud zjistíte, že obsah není pro vás, stačí napsat e-mail a my vám bez otázek vrátíme celou částku zpět.

VSTUPTE do kurzu a rozhodněte se až si jeho přínos ověříte v praxi.
Nic neriskujete. Se 100% garancí můžete jen získat.

JSTE ZVĚDAVÍ? NAHLÉDNĚTE DO OBSAHU

E-KUCHAŘKA ZDRAVÉ CUKROVÍ

ČLENSKÁ SEKCE ONLINE KURZU ZDRAVÉ VÁNOCE

0
video receptů s návodem na přípravu krok za krokem
0
stran e-kuchařky s více než 80 ověřenými recepty na sladké i slané
0
otázek a odpovědí pro vaší jistotu a bezchybné první krůčky
0
překvapení pro předvánoční čas,
které si užijete 11×

A TO NENÍ VŠECHNO! MÁME TOHO VÍC

E-kuchařka Vařit, či nevařit?

Dalších 108 receptů, které vychází z 5 let zkušeností, sdílíme stejně jako vedeme naše kurzy - snadno, přímočaře a s humorem. Nechceme zahltit složitou teorií.
Máte-li chuť začít trochu experimentovat a nevařit, zkuste to jednoduše s námi. S touto kuchařkou si připravíte plno zdravých a chutných jídel podle osvědčených receptů pro jakoukoliv příležitost.

128 stran. Každý recept má svůj obrázek.
Dodáváme ve formátu PDF.

V balíčku Zdravé Vánoce NAPLNO

2× tištěná kuchařka

Dvě kuchařky a dohromady skoro 200 receptů. Jedna doplňuje druhou. Každá zvlášť je vhodná pro začátečníky i pokročilé uživatele života, kteří hledají vhodné alternativy pro zdravější, jednodušší a přesto dobré jídlo. Udělejte radost sobě nebo někomu, koho máte rádi a zkuste inspirovat k živé stravě a nevaření darováním krásné kuchařky.

Celobarevný tisk na křídovém papíře.
Každý recept má svůj obrázek.

Obě v balíčku Zdravé Vánoce DÁRKOVĚ

Zdravé Vánoce ZAČÍNÁME
737 Kč
• 10 video receptů krok za krokem
• e-kuchařka Zdravé cukroví s více než 80 recepty
• odpovědi na nejčastější otázky
+ překvapení
OBJEDNAT
Pro všechny mlsaly, kteří mají chuť vyzkoušet něco nového, dobrého a zdravého.
Zdravé Vánoce DÁRKOVĚ
1521 Kč
• 10 video receptů krok za krokem
• e-kuchařka Zdravé cukroví s více než 80 recepty
• odpovědi na nejčastější otázky
• překvapení
• e-kuchařka Vařit, či nevařit? s dalšími 108 recepty pro každý den
+ TIŠTĚNÁ KNIHA Zdravé cukroví
+ TIŠTĚNÁ KNIHA Vařit, či nevařit?
+ poštovné zdarma*
OBJEDNAT
Pro všechny, kteří hledají šikovný dárek pod stromeček, protože darovat zdraví je nejvíc!

* Poštovné zdarma platí jen pro doručování v rámci České republiky. Ostatní státy dle tarifu České pošty.

„Právě se olizuji až za ušima po skvělé kokosové roládě podle receptu z knihy Vařit, či nevařit? Lahodný dezert pro speciální chvíle. Skvělá kniha plná inspirace pro přípravu vlastní raw stravy odrána až do večera. Jídlem už není třeba hřešit.“
Tereza Havrlandoválifefood.cz
„Třešňákovi, vaše kuchařka je vážně skvělá. Jednoduchá, přehledná a skvěle zpracovaná. Věděli jsme, že bude báječná jako vy všichni a celej projekt Vařit, či nevařit. Maximální počet bodů od všech Budilů. Už se do ní pouštíme.“
Štěpán Budil
„Velmi děkuji za možnost účastnit se vašeho včerejšího dopoledního semináře. Atmosféra a pozitivní energie všech zúčastněných byla naprosto kouzelná. Těším se na další setkání.
Vše bylo velmi inspirativní... recepty i osazenstvo. Děkuji.“
Monika Hubáčková

DOPŘEJTE SI SLADKÉ VÁNOCE BEZ VÝČITEK

Čas po Vánocích nemusí být bojem o kila, která nechcete.
Ani nemusí být plné odříkání, protože běžné cukroví nezapadá do zdravého životního stylu.
Proč by mělo? Připravit si zdravé cukroví je jen otázka rozhodnutí.

V kurzu Zdravé Vánoce vám ukážeme, jak snadné je vyrobit zdravé cukroví, které bude lahodit nejen vašim očím, ale opravdu si pochutnáte. Bez výčitek a starostí o své zdraví a váhu.

Zkuste to letos trochu jinak. Zkuste to zdravě

MOŽNÁ VÁS JEŠTĚ ZAJÍMÁ...

Opravdu je cukroví vhodné při intoleranci na lepek a laktózu?

Ano. Při přípravě totiž nepoužíváme mouku ani jiné pojidlo obsahující lepek. Současně nepotřebujete ani vajíčka (případně náhrady vajíček) ani mléko a máslo a to ani v jeho bezlaktózové variantě. Recepty jsou proto vhodné nejen pro celiaky, ale i pro vegetariány a vegany.

Běžně nevařím ani nepeču, je to i pro mne?

Ano! Naše recepty jsou jednoduché na přípravu a proto je zvládne opravdu každý. Protože nemusíte nic vařit ani péct, což je největší záludnost pro každého začátečníka, nemusíte mít strach, že něco připálíte nebo nedopečete.
Věřím, že jednoduchost přípravy živé stravy vás nadchne.

Nemám s živou stravou zkušenosti, zvládnu to?

Chápu vaše obavy, ale proč byste to nezvládli? Tento kurz je přesně pro vás. Recepty ve všech kuchařkách jsou jednoduché, na tom si zakládáme. Zjistili jsme, že opravdu není nutné vymýšlet nic složitého, abychom vytvořili něco výjimečného.
Součástí kurzu Zdravé Vánoce jsou videorecepty, kde přípravu uvidíte krok po kroku a pokud máte ingredience, můžeme vařit společně. A protože máte vše online, můžete si recepty zastavovat a přehrávat podle potřeby. Jakmile si osvojíte základy, víte dost, abyste mohli připravit jakýkoliv recept z kuchařky.

Budu pro přípravu receptů potřebovat speciální vybavení?

Ne. Vystačíte si s vybavením, které má v kuchyni každá hospodyňka. Pokud byste doma přece jen neměli mixér a ani sušičku, v kurzu vám nabídneme alternativy, jak to snadno vyřešit.

Jak dlouho zdravé cukroví vydrží?

Pokud ho dřív nesníte, což je asi nejpravděpodobnější důvod, proč nebudete muset řešit, jak dlouho vydrží, cukroví uchováváte podle typu. Nesušené kousky v lednici i několik týdnů. Dobře prosušené cukroví několik měsíců ve vzduchotěsné nádobě. Výhodou oproti běžnému cukroví je právě to, že zdravé cukroví nemusíte připravovat týdny dopředu a nechávat ho odležet, aby změklo. Navíc je zdravé cukroví relativně syté, takže zapomeňte na krabice plné cukroví. Stačí pár kousků a jste spokojení.

Kdy startuje online kurz Zdravé Vánoce?

Hned jak obdržíme vaši platbu. Po úhradě vybrané varianty kurzu vám na e-mail přijdou přihlašovací údaje. V členské sekci najdete 10 videoreceptů, video otázky a odpovědi a objednaný e-book nebo e-booky.
Knihy vám odešleme Českou poštou do 7 dní od úhrady. A doručení je podle místa - ČR, SR a země EU cca 7 dní, ostatní země světa cca 14 dní. Před Vánoci se intervaly mohou mírně prodloužit.
A překvapení? To se bude otevírat postupně a vždy vám dáme vědět e-mailem :-)

ZAČÍNÁME

NAPLNO

DÁRKOVĚ